+372 6 727 727

Teil on juba konto?

Unustasid salasõna?

Loo uus konto

Konto loomiseks sisesta enda e-maili aadress.

Ristmik autovaruosad
Mobile menu
 • Krown T40 Rooste inhibiitor ja määrdeaine 400ml

  7,92 €
  42232

  Kaitseb metallipindu rooste eest tekitades roostes pinnale kiletaolise kaitsekihi elimineerides hapniku juurdepääsu ning rooste edasise leviku. Annab pikaealise kaitse roostetamise ja oksüdeerimise vastu. Tõrjub niiskust elektriosadelt. T40 kaitsekiht on isetaastuv ja pidevalt roniv,jäädes aktiivselt toimivaks ning niiskust tõrjuvaks. Omadused: korrosiooni peatamine, suurepärane dielektrik, määrib kummi-ja plastikdetaile. Kasutamine: Enne kasutamist loksutage pudelit põhj.

  Kaitseb metallipindu rooste eest tekitades roostes pinnale kiletaolise kaitsekihi elimineerides hapniku juurdepääsu ning rooste edasise leviku. Annab pikaealise kaitse roostetamise ja oksüdeerimise vastu. Tõrjub niiskust elektriosadelt. T40 kaitsekiht on isetaastuv ja pidevalt roniv,jäädes aktiivselt toimivaks ning niiskust tõrjuvaks.

  Omadused: korrosiooni peatamine, suurepärane dielektrik, määrib kummi-ja plastikdetaile.

  Kasutamine: Enne kasutamist loksutage pudelit põhjalikult ning eemladage suurem mustus pindadelt.

  Kasutusala: Sõidu- ja veoautode,masinate ja tööriistade osadele ja liigenditele. Koduses kasutamiseks: Jalgrattad, muruniidukid, murutraktorid, uksehinged, grillid, haagised ehk kõik metall-, plastik- ja kummidetailid. Elektriühendused, piduri-ja kütusetorustik.

  Hoida lastele kättesaamatus kohas! Pudel on kastutatav ka ilma püstolita.

  -1+

  Tallinna laos

  Saadaval: 6 või enam

   • Wait
    • KROWN
     T40
     Tootekood
     T40 KROWN
     Tootekood
     T40-400ML
     Tootekood