+372 6 727 727

Teil on juba konto?

Unustasid salasõna?

Loo uus konto

Konto loomiseks sisesta enda e-maili aadress.

Ristmik autovaruosad
Mobile menu
 • T40 Rooste inhibiitor ja määrdeaine 500ml KROWN

  13,43 €
  42232

  Kaitseb metallipindu rooste eest tekitades roostes pinnale kiletaolise kaitsekihi elimineerides hapniku juurdepääsu ning rooste edasise leviku. Annab pikaealise kaitse roostetamise ja oksüdeerimise vastu. Tõrjub niiskust elektriosadelt. T40 kaitsekiht on isetaastuv ja pidevalt roniv,jäädes aktiivselt toimivaks ning niiskust tõrjuvaks. Omadused: korrosiooni peatamine, suurepärane dielektrik, määrib kummi-ja plastikdetaile. Kasutamine: Enne kasutamist loksutage pudelit põhj.

  Kaitseb metallipindu rooste eest tekitades roostes pinnale kiletaolise kaitsekihi elimineerides hapniku juurdepääsu ning rooste edasise leviku. Annab pikaealise kaitse roostetamise ja oksüdeerimise vastu. Tõrjub niiskust elektriosadelt. T40 kaitsekiht on isetaastuv ja pidevalt roniv,jäädes aktiivselt toimivaks ning niiskust tõrjuvaks.

  Omadused: korrosiooni peatamine, suurepärane dielektrik, määrib kummi-ja plastikdetaile.

  Kasutamine: Enne kasutamist loksutage pudelit põhjalikult ning eemladage suurem mustus pindadelt.

  Kasutusala: Sõidu- ja veoautode,masinate ja tööriistade osadele ja liigenditele. Koduses kasutamiseks: Jalgrattad, muruniidukid, murutraktorid, uksehinged, grillid, haagised ehk kõik metall-, plastik- ja kummidetailid. Elektriühendused, piduri-ja kütusetorustik.

  Hoida lastele kättesaamatus kohas! Pudel on kastutatav ka ilma püstolita.

  -1+

  Tallinna laos

  Saadaval: 6 või enam

  Liisi kalkulaator

  Hind
  Kogus
  Summa
  Periood (kuudes)
  Kuumakse
    • Wait
     • KROWN
      T40
      Tootekood
      T40 KROWN
      Tootekood
      T40-400ML
      Tootekood
      T40-500ML
      Tootekood
    • Palun veenduge, et meie e-poes pakutav varuosa vastaks teie poolt otsitavale varuosale. Teie soovitud varuosa sobivuse tuvastamine võib vajada lisainformatsiooni Teie sõiduki kohta.