+372 6 727 727

Teil on juba konto?

Unustasid salasõna?

Loo uus konto

Konto loomiseks sisesta enda e-maili aadress.

Ristmik autovaruosad
Mobile menu
 • 9908 MANNOL Jääsulataja 450ml

  3,11 €
  10387

  Sulatus on väga tõhus autode ja muude sõidukite väliste elementide sulatus. Eemaldab kiiresti ja tõhusalt lume ja jää tuuleklaasidelt, esituledelt, klaasipuhasti labadelt, pesuri düüsidelt, taga- ja külgakendelt. Sobib lukkude, auto uste, pakiruumi kaante jms sulatamiseks.

  Omadused:
  - Eemaldab tõhusalt mustuse, teede jäätumisvastased ained, õliplekid, silikoonkile ja muud rasked saasteained klaasilt ja esituledelt;
  - Annab töödeldud pindadele jäätumisvastased omadused;
  - teeb tuuleklaasi kiiresti ja lihtsalt selgeks, pakkudes juhile selget nähtavust ja suurendades sõiduohutust. Sobib igat tüüpi esiklaasidele: tripleks, sekuriflex jne. soojendusega ja ilma, samuti taga- ja külgklaaside (karastatud klaas) ja mis tahes materjalist esilaternate jaoks;
  - ei jäta klaasile plekke ja triipe;
  - Keemiliselt neutraalne kummi, plasti ja värvide suhtes.

  Kasutamine: sõitjateruumi soojendamine klaasi sulatamiseks ei ole vajalik. Eemaldage puhastatavatelt sõiduki osadelt lahtine lumi. Pihustada jäistele pindadele ja lasta imenduda. Mehaanilise puhastamise vahendeid (kaabitsad ja harjad) pole vaja kasutada - jää lahustub kiiresti.

  -1+

  Tallinna laos

  Saadaval: 6 või enam

    • Wait
     • MANNOL
      9908
      Tootekood
    • Palun veenduge, et meie e-poes pakutav varuosa vastaks teie poolt otsitavale varuosale. Teie soovitud varuosa sobivuse tuvastamine võib vajada lisainformatsiooni Teie sõiduki kohta.