Logi sisse
E-mail
Salasõna
Unustasid salasõna?
Eesti
Русский
Tooteid ostukorvis 0 0€
M2140-3502040 on tagumine pidurisilinder, mis on mõeldud Moskvitš 2140 ja 2141 sõidukitele. See tagab ühtlase pidurdusjõu ja kindla surve piduriklotsidele, mis omakorda tagab ohutu ja sujuva pidurdamise.
Silinder on valmistatud kvaliteetsest metallist, millel on korrosioonikindel kate, mis tagab pika tööea ja vastupidavuse ka intensiivsel kasutamisel.
Tüüp: tagumine pidurisilinder
Sobivus: Moskvitš 2140, 2141 (Aleko)
Bränd: DK
Tootekood: M2140-3502040
Materjal: tugevdatud metall / malm
Paigaldus: originaali asendajana, ilma muudatusteta
Töörõhk: standardne hüdrosüsteemi rõhk
✅ Vastupidav ja kvaliteetne konstruktsioon ✅ Täpne sobivus originaalosaga ✅ Tagab kindla ja tasakaalus pidurdamise ✅ Lihtne paigaldada ✅ Kaitse korrosiooni ja kulumise eest
Moskvitš 2140
Moskvitš 2141 (Aleko)
Ka muud mudelid, millel on sama pidurisüsteem
1 × tagumine pidurisilinder DK M2140-3502040
Originaalpakend
-1+
Tarne 2-4 nädalat ? Täpsustage tarneaega e-maili teel info@ristmik.ee
Tallinna laos
Saadaval: 6 või enam
Palun veenduge, et meie e-poes pakutav varuosa vastaks teie poolt otsitavale varuosale. Teie soovitud varuosa sobivuse tuvastamine võib vajada lisainformatsiooni Teie sõiduki kohta.